ShrekCZ

Mé začátky hraní jsou někde z minulého století. Jako první jsem měl Atari, kde panáčkové byli kostičky a nedalo se na to koukat, ale byl jsem šťastný.Pak byla asi 5 let pauza a s Firem ( SVAF ) jsme postavili dosti výkony počítač celeron 1,7 Ghz a úžasná grafická karta ge force 4.

Poté mě Fire seznámil s ostaními členy SVAFu jako boobinna, dříve SATAN,anavi,vinc vega,no a ty mě zasvětili do válečných bojů.Pokud si dobře vzpomínám tak začátky byly katastrofální, několikrát jsem hru odinstaloval a po pár dnech zase nainstaloval až se z toho stala moje srdcová záležitost.

U hraní ghost recon jsme vydrželi asi 6 let a poté co někdo přišel s nápadem, že by za nás hráli i poláci jsem se rozhodl spolu s boobinnou odejít z klanu a založit si svůj. Pokud jsi dobře pamatuju, tak jsme se jmenovali cruel killers CK, byla to hra 2 vs 2,docela mazec. Pak byl dlouho útlum a někdy v listopadu mě zavolal boobinna, že je na světě hra ghost recon online a bylo dané, že to budou zase hodiny a hodiny u počítače.